Budynki modułowe
handlowe

Pawilony handlowe z kontenerów

Pawilony handlowe z kontenerów to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie dla przedsiębiorców poszukujących mobilnych i elastycznych przestrzeni. Kontenery wykorzystywane do budowy tych konstrukcji, to solidne struktury, które nie tylko gwarantują wytrzymałość, ale także nadają nowoczesny charakter przestrzeni handlowej.

Oferujemy również możliwość wynajmu naszych budynków na okres długo i krótko terminowy. Posiadamy budynki o rożnych metrażach i ustawianiach. Więcej szczegółów u opiekuna Klienta.

Przenośne

Przenośne, ocieplane kontenery handlowe stanowią doskonałą opcję dla Klientów, którzy chcą mieć możliwość ewentualnej, bezproblemowej zmiany lokalizacji swojego biznesu.

Uniwersalne

Kontenery handlowe mogą zostać przystosowane do każdego typu zamierzonej działalności tak, aby spełniały wymogi w zakresie budowlano-sanitarno-prawnym.

W dobrej cenie

Kontenery handlowe to najlepsza opcja dla chcących w krótkim czasie i przy niewielkich nakładach finansowych uruchomić w konkretnej lokalizacji swój punkt handlowy.
Budynek kontenerowy w którym znajduje się salon fryzjerski z nowoczesną elewacją z płyt
budynki modułowe użyteczności publicznej

Zalety technologii, które doceni każda branża

Szybka realizacja

Krótki czas produkcji i możliwość rozpoczęcia używania natychmiast po instalacji. Możliwość demontażu i montażu w innym miejscu.

Minimum formalności

Maksymalnie sprawny proces realizacji od momentu zlecenia po posadowienie obiektu w docelowej lokalizacji.

Nowoczesny design

Szeroka kolorystyka oraz duży wybór profili dostępnych na rynku plus estetyczne wykonanie.

Indywidualny projekt

Pełna swoboda projektowa dla architektów, pozwala na stworzenie dla Klienta projektu spełniającego wszystkie jego oczekiwania.

Użytkowanie całoroczne

Możliwość korzystania z budynku przez cały rok. Oferujemy również budynki energooszczędne i pasywne.

Korzystna cena

Jako producent zapewniamy solidne wykonanie produktu z materiałów najwyższej jakości za rozsądna cenę.

syrek-group

Szczegółowe informacje

Nowoczesne wnętrze budynku modułowego z marmurową ladą i drewnianymi listwami na ścianie
Wymiary modułów.
Ramy modułowe wykonane z kształtowników stalowych zimno-giętych. W naszej ofercie posiadamy standardowe wymiary: 
Rama o wymiarach:
Długość: 11600mm  
Szerokość: 2500 mm i wysokości wewnętrznej: 2500 mm lub 3000 mm
Rama o wymiarach:
Długość: 6000 mm
Szerokość: 3000 mm i wysokości wewnętrznej: 2500 mm lub 3000 mm  
Nasze moduły możemy wykonać również w innych dowolnych wymiarach. Maksymalne wymiary  modułu jaki możemy stworzyć  to 12000 mm długości i szerokości nawet do 4000 mm i wysokości wewnętrznej 3100 mm. 
Wszystkie produkowane przez nas ramy posiadają certyfikat jakości CE. W zależności od przeznaczenia budynku, warunków atmosferycznych oraz innych czynników zewnętrznych na jakie może być narażona  konstrukcja dobieramy odpowiednie rodzaje farb, podkładów zabezpieczających obiekt przed korozją. Nasze ramy mogą być również poddane procesowi ocynkowania ogniowego. W przypadku obiektów użyteczności publicznej możemy zastosować farby spełniające wymagania zabezpieczenia ogniowego.
Budowa ścian
W modułach stosujemy dwa rodzaje ścian:
 1. Warstwowe z wkładem z piany poliuretanowej zamknięto-komorowej o przenikalności U=0,19 W/m2xK. Wnętrze budynku w takim przypadku  stanowi blacha akrylowa.
  Dodatkowo możliwe jest:
  Wykończenie ścian w płytach kartonowo gipsowych oraz pomalowanie ich w kolorze białym lub wykończenie ścian przy pomocy płyt laminowanych.
 2. Ściany otwarto-dyfuzyjne
 • Ściany wykonane z konstrukcji drewnianej (drewno konstrukcyjne C24 zaimpregnowane).
 • Od strony wewnętrznej ściana wykończona jest przy pomocy płyty kartonowo gipsowej pomalowanej farbą akrylową.
 • Ocieplenie stanowi wełna mineralna aku-płyta o grubości 200 mm.
 • Zewnętrzną okładzinę ściany stanowi płyta defendex.
 • Elewacja obiektu to płyta kompozytowo-aluminiowa typu BOND.
Zewnętrzną elewację modułu  może stanowić blacha akrylowa.   Najlepszym rozwiązaniem dla tego typu budynku jest wykonanie elewacji wentylowanej, która poprawia komfort użytkowania oraz nadaje obiektowi nowoczesny wygląd. Elewacja montowana do konstrukcji modułów na pod-konstrukcji aluminiowej to jedno z modniejszych rozwiązań, które cieszy się popularnością dzięki bezobsługowemu użytkowaniu.
Do najczęściej stosowanych materiałów elewacyjnych należą:
 • Deski cementowo-włókniste, materiał imitujący drewno, dostępny w różnych kolorach,  
 • HPL- płyty łatwe w utrzymaniu, niepalne dostępne w różnych szatach graficznych, łatwy w utrzymaniu.
 • Płyty kompozytowe, płyty z rdzeniem polimerowym w okładzinie aluminiowej dostępne w różnych kolorach i wzorach.
 • Zewnętrzną okładzinę ściany stanowi płyta defendex.
 • Elewacja obiektu to płyta kompozytowo-aluminiowa typu BOND.
W wersji ekonomicznej elewację budynku może stanowić blacha nisko profilowana, dostępna w kilku różnych formach przetłoczenia dostępna w każdym kolorze RAL.
Budowa podłogi
Podłogę obiektu stanowi rama stalowa z kształtowników zimno-giętych, która jest ocynkowana lub malowana podkładem i farbą dwuskładnikową. Wypełnienie ramy to kształtowniki stalowe i drewno konstrukcyjne c24. Dzięki takiemu rozwiązaniu podłoga jest mocna i pozbawiona mostków termicznych. Spód podłogi stanowi blacha Alu-cynk 0,5 mm chroniąca przed gryzoniami. Wewnątrz znajduje się ocieplenie z wełny mineralnej o grubości 200 mm  Przenikalność cieplna całej podłogi to U=019W/m2xK. Istnieje możliwość docieplenia podłogi pianą poliuretanową zamknięto-komórkową którą posiada zdecydowanie lepsze właściwości izolacyjne. Dodatkowym izolatorem cieplnym podłogi może być mata termoizolacyjna  Posadzkę zbudowana jest z dwóch płyt cementowo-wiórowych o łącznej grubości 40 mm.
Podłoga wykończona może być :
 • panelem podłogowym,
 • wykładziną PCV,
 • płytkami,
 • naturalnym kamieniem,
 • naturalną deską,
 • żywicą.
Budowa dachu
Konstrukcja dachu wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych lub pomalowanych dwuskładnikowym podkładem i farbą nawierzchniową. Cała konstrukcja posiada wypełnienie ze stali i drewna konstrukcyjnego c24 .Połączenie drewna ze stalą powoduje zwiększenie nośności dachu, który może stanowić bazę pod taras lub kolejne piętro. Dach pozbawiony mostków termicznych ocieplony jest wełną mineralną o grubości 250 mm, dodatkową opcję może stanowić matą termoizolacyjną odbijającą promienie słoneczne i zatrzymującą ciepło aż do 85%. Przenikalność dachu to U=0,15 W/m2xK. Pokrycie dachu stanowi blacha Alu-cynk. Spusty rynnowe ukryte są w słupach narożnych przez co pozostają one niewidoczne z zewnątrz. Sufit wykonany jest z płyt laminowanych lub  płyt gipsowych pomalowanych farbą akrylową.
Okna i drzwi
Zewnętrzne okna i drzwi wykonane z Profili PCV lub aluminiowych. W standardzie wyposażone są w wkłady 3 szybowy o przenikalności cieplnej U=0,5 W/m2xK. Drzwi zewnętrzne do pomieszczeń technicznych stalowe. Wewnętrzne drzwi z regulowaną ościeżnicą marki Porta.
Media
Elektryka: rozprowadzona w całym obiekcie w ścianach i suficie w rurze pcv karbowanej. Kompletna rozdzielnica z instalacją oświetleniową, gniazdami wtykowymi instalacją połączeń wyrównawczych, nisko-prądowych oraz uziomu.
Wentylacja: Mechaniczna w postaci rekuperacji z odzyskiem ciepła. Włazience znajduje się wyciąg mechaniczny.
Woda – kanalizacja: Woda rozprowadzona w obiekcie rurami typu PEX 20. Zarówno podejście wody jaki i odpływy kanalizacyjne znajdują się w podłodze.
Ogrzewanie i chłodzenie: Najczęściej stosowanym rodzajem ogrzewania w naszych budynkach jest ogrzewanie elektryczne. Klimatyzator typu split z funkcją grzania i chłodzenia ,grzejnik elektryczne. Maty grzewcze sufitowe, promienniki podczerwieni , oraz ogrzewanie podłogowe. Dodatkową opcją jest pompa ciepła
OFF-GRID
Samowystarczalność energetyczna - system hybrydowy słońce + wiatr:
 • energia słoneczna / wbudowane w konstrukcję dachu panele fotowoltaiczne
 • energia wiatrowa / wertykalna turbina wiatrowa o mocy 2.8kW
 • bank energii / dostosowany do obydwu powyższych źródeł
 • opcjonalnie / przydomowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych
budynki modułowe

Zobacz realizacje

syrek-group

Masz pytania?
Chętnie odpowiemy na wszystkie!

Kontakt

Pawilony handlowe z kontenerów Syrek Group

Kontenery Syrek-Group stanowią doskonałą bazę do budowy budynków handlowych, ze względu na swoją kompaktową konstrukcję. Dzięki temu mogą być łatwo zlokalizowane w różnych miejscach, dostosowując się do zmiennych potrzeb biznesowych. Unikalna cecha jaką mają, to zdolność do łatwego przemieszczania. To oznacza, że przedsiębiorcy mogą szybko reagować na zmieniające się trendy rynkowe, przenosząc swoje pawilony handlowe z kontenerów z jednego miejsca na drugie, maksymalizując w ten sposób zyski. Wykorzystanie ich dobudowy wpisuje się w ducha zrównoważonego rozwoju. Recycling i ponowne wykorzystanie kontenerów przyczyniają się do redukcji odpadów i mają pozytywny wpływ na środowisko.

Pawilony handlowe z kontenerów — dostosowane do Twoich potrzeb

Pawilony handlowe z kontenerów charakteryzują się unikalnym, nowoczesnym designem, który wyróżnia się na tle tradycyjnych budynków. Kontenery umożliwiają elastyczność w kształtowaniu przestrzeni, co pozwala dostosować strukturę do indywidualnych potrzeb klienta. Bogata paleta kształtów, kolorów i materiałów pozwala na stworzenie konstrukcji, która nie tylko spełnia wszystkie funkcje, ale także przyciąga uwagę potencjalnych klientów. Atutem kontenerów, którego nie można pominąć, jest szybkość montażu i demontażu. W porównaniu z tradycyjnymi metodami budowy, proces ten jest znacznie skrócony, co pozwala przedsiębiorstwom szybko rozpocząć działalność sprzedażową. Ponadto kontenery handlowe są łatwe do transportu, umożliwiając dostawę gotowej konstrukcji nawet w trudno dostępne miejsca.

Zainwestuj w przyszłość – kontenery handlowe

Pawilony handlowe z kontenerów to nie tylko chwilowa moda, ale inwestycja w przyszłość biznesu. Elastyczność, mobilność i zrównoważony charakter sprawiają, że są one doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli firm pragnących utrzymać konkurencyjność na rynku. Dzięki kontenerom handlowym przedsiębiorcy mogą szybko dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych, minimalizując ryzyko związane z długoterminowymi inwestycjami. To rozwiązanie, które pozwala na skuteczne prowadzenie biznesu, jednocześnie będąc świadomym wyborem z punktu widzenia ekologii. To nie tylko udogodnienie dla każdego pragnącego otworzyć swój stacjonarny biznes, ale także symbol innowacji i elastyczności w biznesie. Dają one możliwość prowadzenia działalności w dowolnym miejscu i są doskonałym przykładem, jak nowoczesne podejście do biznesu może zmieniać tradycyjne modele handlu.