Budynki modułowe
biurowe

Nowoczesne kontenery biurowe

Budynki biurowe modułowe to innowacyjna usługa, która rewolucjonizuje sposób, w jaki przedsiębiorstwa projektują i wykorzystują przestrzeń biurową. Ta nowoczesna metoda zapewnia elastyczność, efektywność i szybkość w dostarczaniu gotowych miejsc pracy, co stanowi odpowiedź na współczesne wyzwania biznesowe związane z dynamicznym rozwojem firm.

Oferujemy również możliwość wynajmu naszych budynków na okres długo i krótko terminowy. Posiadamy budynki o rożnych metrażach i ustawianiach. Więcej szczegółów u opiekuna Klienta.

Szybki czas i łatwość realizacji

Gotowy kontener biurowy zostaje przewieziony na miejsce docelowej lokalizacji i posadowiony na przygotowanym wcześniej miejscu.

Nowoczesny design

Budynki modułowe Syrek-Group cechuje nowoczesna bryła i szeroki wachlarz możliwości wykończenia zarówno wnętrz, jak i elewacji.

Mobilność

Olbrzymia zaletą budynków modułowych Syrek-Group jest również możliwość ich bezproblemowego demontażu i ponownego montażu w innej lokalizacji.
Kontener biurowy z nowoczesną elewacją
budynki modułowe użyteczności publicznej

Zalety technologii, które doceni każda branża

Szybka realizacja

Krótki czas produkcji i możliwość rozpoczęcia używania natychmiast po instalacji. Możliwość demontażu i montażu w innym miejscu.

Minimum formalności

Maksymalnie sprawny proces realizacji od momentu zlecenia po posadowienie obiektu w docelowej lokalizacji.

Nowoczesny design

Szeroka kolorystyka oraz duży wybór profili dostępnych na rynku plus estetyczne wykonanie.

Indywidualny projekt

Pełna swoboda projektowa dla architektów, pozwala na stworzenie dla Klienta projektu spełniającego wszystkie jego oczekiwania.

Użytkowanie całoroczne

Możliwość korzystania z budynku przez cały rok. Oferujemy również budynki energooszczędne i pasywne.

Korzystna cena

Jako producent zapewniamy solidne wykonanie produktu z materiałów najwyższej jakości za rozsądna cenę.

syrek-group

Szczegółowe informacje

Wymiary modułów.
Ramy modułowe wykonane z kształtowników stalowych zimno-giętych. W naszej ofercie posiadamy standardowe wymiary: 
Rama o wymiarach:
Długość: 11600mm  
Szerokość: 2500 mm i wysokości wewnętrznej: 2500 mm lub 3000 mm
Rama o wymiarach:
Długość: 6000 mm
Szerokość: 3000 mm i wysokości wewnętrznej: 2500 mm lub 3000 mm  
Nasze moduły możemy wykonać również w innych dowolnych wymiarach. Maksymalne wymiary  modułu jaki możemy stworzyć  to 12000 mm długości i szerokości nawet do 4000 mm i wysokości wewnętrznej 3100 mm. 
Wszystkie produkowane przez nas ramy posiadają certyfikat jakości CE. W zależności od przeznaczenia budynku, warunków atmosferycznych oraz innych czynników zewnętrznych na jakie może być narażona  konstrukcja dobieramy odpowiednie rodzaje farb, podkładów zabezpieczających obiekt przed korozją. Nasze ramy mogą być również poddane procesowi ocynkowania ogniowego. W przypadku obiektów użyteczności publicznej możemy zastosować farby spełniające wymagania zabezpieczenia ogniowego.
Budowa ścian
W modułach stosujemy dwa rodzaje ścian:
 1. Warstwowe z wkładem z piany poliuretanowej zamknięto-komorowej o przenikalności U=0,19 W/m2xK. Wnętrze budynku w takim przypadku  stanowi blacha akrylowa.
  Dodatkowo możliwe jest:
  Wykończenie ścian w płytach kartonowo gipsowych oraz pomalowanie ich w kolorze białym lub wykończenie ścian przy pomocy płyt laminowanych.
 2. Ściany otwarto-dyfuzyjne
 • Ściany wykonane z konstrukcji drewnianej (drewno konstrukcyjne C24 zaimpregnowane).
 • Od strony wewnętrznej ściana wykończona jest przy pomocy płyty kartonowo gipsowej pomalowanej farbą akrylową.
 • Ocieplenie stanowi wełna mineralna aku-płyta o grubości 200 mm.
 • Zewnętrzną okładzinę ściany stanowi płyta defendex.
 • Elewacja obiektu to płyta kompozytowo-aluminiowa typu BOND.
Zewnętrzną elewację modułu  może stanowić blacha akrylowa.   Najlepszym rozwiązaniem dla tego typu budynku jest wykonanie elewacji wentylowanej, która poprawia komfort użytkowania oraz nadaje obiektowi nowoczesny wygląd. Elewacja montowana do konstrukcji modułów na pod-konstrukcji aluminiowej to jedno z modniejszych rozwiązań, które cieszy się popularnością dzięki bezobsługowemu użytkowaniu.
Do najczęściej stosowanych materiałów elewacyjnych należą:
 • Deski cementowo-włókniste, materiał imitujący drewno, dostępny w różnych kolorach,  
 • HPL- płyty łatwe w utrzymaniu, niepalne dostępne w różnych szatach graficznych, łatwy w utrzymaniu.
 • Płyty kompozytowe, płyty z rdzeniem polimerowym w okładzinie aluminiowej dostępne w różnych kolorach i wzorach.
 • Zewnętrzną okładzinę ściany stanowi płyta defendex.
 • Elewacja obiektu to płyta kompozytowo-aluminiowa typu BOND.
W wersji ekonomicznej elewację budynku może stanowić blacha nisko profilowana, dostępna w kilku różnych formach przetłoczenia dostępna w każdym kolorze RAL.
Budowa podłogi
Podłogę obiektu stanowi rama stalowa z kształtowników zimno-giętych, która jest ocynkowana lub malowana podkładem i farbą dwuskładnikową. Wypełnienie ramy to kształtowniki stalowe i drewno konstrukcyjne c24. Dzięki takiemu rozwiązaniu podłoga jest mocna i pozbawiona mostków termicznych. Spód podłogi stanowi blacha Alu-cynk 0,5 mm chroniąca przed gryzoniami. Wewnątrz znajduje się ocieplenie z wełny mineralnej o grubości 200 mm  Przenikalność cieplna całej podłogi to U=019W/m2xK. Istnieje możliwość docieplenia podłogi pianą poliuretanową zamknięto-komórkową którą posiada zdecydowanie lepsze właściwości izolacyjne. Dodatkowym izolatorem cieplnym podłogi może być mata termoizolacyjna  Posadzkę zbudowana jest z dwóch płyt cementowo-wiórowych o łącznej grubości 40 mm.
Podłoga wykończona może być :
 • panelem podłogowym,
 • wykładziną PCV,
 • płytkami,
 • naturalnym kamieniem,
 • naturalną deską,
 • żywicą.
Budowa dachu
Konstrukcja dachu wykonana jest z kształtowników stalowych ocynkowanych lub pomalowanych dwuskładnikowym podkładem i farbą nawierzchniową. Cała konstrukcja posiada wypełnienie ze stali i drewna konstrukcyjnego c24 .Połączenie drewna ze stalą powoduje zwiększenie nośności dachu, który może stanowić bazę pod taras lub kolejne piętro. Dach pozbawiony mostków termicznych ocieplony jest wełną mineralną o grubości 250 mm, dodatkową opcję może stanowić matą termoizolacyjną odbijającą promienie słoneczne i zatrzymującą ciepło aż do 85%. Przenikalność dachu to U=0,15 W/m2xK. Pokrycie dachu stanowi blacha Alu-cynk. Spusty rynnowe ukryte są w słupach narożnych przez co pozostają one niewidoczne z zewnątrz. Sufit wykonany jest z płyt laminowanych lub  płyt gipsowych pomalowanych farbą akrylową.
Okna i drzwi
Zewnętrzne okna i drzwi wykonane z Profili PCV lub aluminiowych. W standardzie wyposażone są w wkłady 3 szybowy o przenikalności cieplnej U=0,5 W/m2xK. Drzwi zewnętrzne do pomieszczeń technicznych stalowe. Wewnętrzne drzwi z regulowaną ościeżnicą marki Porta.
Media
Elektryka: rozprowadzona w całym obiekcie w ścianach i suficie w rurze pcv karbowanej. Kompletna rozdzielnica z instalacją oświetleniową, gniazdami wtykowymi instalacją połączeń wyrównawczych, nisko-prądowych oraz uziomu.
Wentylacja: Mechaniczna w postaci rekuperacji z odzyskiem ciepła. Włazience znajduje się wyciąg mechaniczny.
Woda – kanalizacja: Woda rozprowadzona w obiekcie rurami typu PEX 20. Zarówno podejście wody jaki i odpływy kanalizacyjne znajdują się w podłodze.
Ogrzewanie i chłodzenie: Najczęściej stosowanym rodzajem ogrzewania w naszych budynkach jest ogrzewanie elektryczne. Klimatyzator typu split z funkcją grzania i chłodzenia ,grzejnik elektryczne. Maty grzewcze sufitowe, promienniki podczerwieni , oraz ogrzewanie podłogowe. Dodatkową opcją jest pompa ciepła
OFF-GRID
Samowystarczalność energetyczna - system hybrydowy słońce + wiatr:
 • energia słoneczna / wbudowane w konstrukcję dachu panele fotowoltaiczne
 • energia wiatrowa / wertykalna turbina wiatrowa o mocy 2.8kW
 • bank energii / dostosowany do obydwu powyższych źródeł
 • opcjonalnie / przydomowe stacje ładowania pojazdów elektrycznych
budynki modułowe

Zobacz realizacje

syrek-group

Masz pytania?
Chętnie odpowiemy na wszystkie!

Kontakt

Budynki biurowe modułowe

Synonimem szybkiej realizacji są budynki biurowe modułowe, których użytkowanie rozpoczyna się tuż po instalacji. Nie ma także problemu ze zmianą miejsca ich stacjonowania. Modułowe budownictwo przestało być odległą przyszłością, a stało się teraźniejszością. Minimalizacja czasu realizacji sprawia, że obiekt może stanąć na wyznaczonym miejscu już w kilka tygodni. Takie rozwiązanie dedykowane jest przedsiębiorcom, którym zależy na czasie i którzy chcą w trybie wręcz natychmiastowym rozpocząć prowadzenie biura swojej spółki.

Budynki biurowe modułowe – innowacyjne rozwiązania dla przyszłości biznesu

Dzięki modułowym kontenerom można tworzyć przestrzenie biurowe, które sprzyjają równowadze między pracą a odpoczynkiem. Otwarte dziedzińce, zielone dachy czy tarasy to elementy, które można łatwo zintegrować, tworząc miejsce, które sprzyja zarówno pracy zespołowej, jak i relaksowi. Czas to pieniądz, zwłaszcza w biznesie. Budynki biurowe modułowe są znacznie szybsze wstawianiu niż tradycyjne metody budowy, co pozwala firmom na szybkie dostosowywanie się do zmian rynkowych czy potrzeb zespołów. Pawilon biurowy może być łatwo dostosowany do lokalnych warunków klimatycznych i przepisów budowlanych, umożliwiając firmom rozwijanie swojej działalności na globalną skalę. Dopasowanie projektów budynków kontenerowych do potrzeb klienta to nie tylko kwestia funkcjonalności, ale również elastyczności i modułowej konstrukcji. Architekci powinni być gotowi dostosować projekty do zmieniających się potrzeb klienta, umożliwiając łatwą modyfikację przestrzeni w zależności od sytuacji. Ponadto dobry projekt budynku kontenerowego uwzględnia aspekty zrównoważonego rozwoju, oferując ekologiczne i energooszczędne rozwiązania, co stanowi dodatkową wartość dla klienta i otoczenia.

Elastyczna przestrzeń pracy – pawilon biurowy

Nowoczesne kontenery biurowe reprezentują rewolucję w projektowaniu przestrzeni biurowej, umożliwiając firmom dynamiczne dostosowanie się do zmieniających się warunków biznesowych. Wspomniane cechy — mobilność, elastyczność projektowania i zrównoważony rozwój— czynią nowoczesne kontenery biurowe nie tylko atrakcyjnym rozwiązaniem, ale wręcz niezbędnym narzędziem dla przedsiębiorstw, które dążą do osiągnięcia sukcesu w erze nowoczesnego biznesu. Ta innowacyjna koncepcja nie tylko podąża za obecnymi trendami, ale również definiuje nowe standardy efektywnego i elastycznego zarządzania przestrzenią biurową, umożliwiając firmom skuteczne reagowanie na dynamiczne wyzwania rynkowe.