syrek-group nowoczesne budownictwo modułowe

Nowoczesne budynki modułowe

realizacje
syrek-group nowoczesne budownictwo modułowe

Off-grid - inteligentne i samowystarczalne

realizacje
syrek-group nowoczesne budownictwo modułowe

Całoroczne i energooszczędne

realizacje
syrek-group nowoczesne budownictwo modułowe

Indywidualne projekty dopasowane do potrzeb

realizacje
<<< Prev
Next >>>
syrek-group

Od 1993 produkujemy budynki modułowe dla najbardziej wymagających Klientów.

więcej
O

dkryj przyszłość i postaw na nowoczesne budownictwo modułowe. Przekonaj się o naszej innowacyjności, eksplorując obszerną galerię realizacji, które reprezentują różnorodność zastosowań modułowych konstrukcji. Oferujemy nie tylko efektywne rozwiązania energetyczne, ale także unikalne projekty dostosowane do indywidualnych wymagań klientów

Jakość z certyfikatem CE

CE gwarantuje Państwu że nasze produkty już na etapie projektowania jak i produkcji podlegają dyrektywie krajów UE. Do naszych produktów wykorzystujemy materiały poparte certyfikatem CE od Europejskich producentów głównie z Niemiec, Szwecji, Austrii Hiszpanii i Polski.

Mobilne i przenośne

Innowacyjna technologii budynków modułowych Syrek-Group gwarantuje szybki montaż, pozwala na użytkowanie zaraz po instalacji oraz daje możliwość ewentualnego demontażu i ponownego montażu np. w innym miejscu.

Dostępne w leasingu lub kredycie

Leasing jest jedna z form finansowania która pozwala na zakup zabudowy w technice modułowej Zapewniamy pomoc w  finansowaniu inwestycji przez współpracujące z nami banki. Nasze budownictwo  dostępne w rożnych formach leasingu oraz refinansowania.
28 lat
doświadczenia
2000+
realizacji
12
krajów
budynki modułowe

Realizacje Syrek-Group

budynki modułowe

Oferta Syrek-Group

Budynki modułowe

Biurowe

Producent nowoczesnych kontenerów biurowych o podwyższonym standardzie dla małych i dużych firm zainteresowanych uruchomieniem profesjonalnego biura w krótkim czasie.

Oferujemy również możliwość wynajmu naszych budynków na okres długo i krótko terminowy. Posiadamy budynki o rożnych metrażach i ustawianiach. Więcej szczegółów u opiekuna Klienta.
Więcej
Nowoczesny, duży kontener biurowy w kształcie L dla firmy.
Budynki modułowe

Gastronomiczne

Propozycja skierowana jest do Klientów poszukujących rozwiązania problemu lokalowego pod inwestycję związaną z gastronomią. Wykonujemy na zamówienie gotowe kontenery gastronomiczne, przystosowane do prowadzenia tego typu działalności, spełniające wymogi Sanepidu i posiadające odpowiednie certyfikaty.

Oferujemy również możliwość wynajmu naszych budynków na okres długo i krótko terminowy. Posiadamy budynki o rożnych metrażach i ustawianiach. Więcej szczegółów u opiekuna Klienta.
Więcej
Kontener gastronomiczny dla cukierni spełniający wymogi sanepidu.
Budynki modułowe

Handlowe

Nowoczesne, przeszklone kontenery i pawilony idealne dla prowadzenia działalności handlowej. Obiekty niewymagające fundamentów, idealne dla niewielkich firm i będące połączeniem wysokiej jakości wykonania z niską ceną.

Oferujemy również możliwość wynajmu naszych budynków na okres długo i krótko terminowy. Posiadamy budynki o rożnych metrażach i ustawianiach. Więcej szczegółów u opiekuna Klienta.
Więcej
Nowoczesny kontener handlowy dla sklepu mięsnego z dużymi oknami
Budynki modułowe

Szkoły, hotele i szpitale

W obecnej dobie szybkiego rozwoju miast nasza firma wychodzi z propozycją szkół, hoteli i szpitali modułowych. Nasze systemy modułowe dają możliwość stworzenia od podstaw funkcjonalnego, estetycznego budynku spełniającego wszystkie wymogi sanitarne. Budynki są wyposażone w instalacje cieplną, elektryczną, mogą zostać podpięte do kanalizacji miejskiej.

Więcej
Nowoczesny piętrowy budynek modułowy z oryginalną elewacją
Budynki modułowe

Mieszkalne

Nasza technologia daje możliwość zastosowania wszelkich, obecnych na rynku materiałów wykończeniowych, dzięki czemu budynki Syrek-Group cechuje nowoczesny charakter i najlepszy design. Klient decyduje o wyglądzie wnętrza i elewacji. Kontenery mieszkalne to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na wysokich parametrach cieplnych oraz jakości materiałów. Tworzymy obiekty dla pokoleń.

Więcej
Dom mieszkalny całoroczny wykonany z modułów, bez fundamentów
Budynki modułowe

Houseboat

Luksusowy dom na wodzie. Bazą projektu jest aluminiowa konstrukcja połączona z przeszkloną sylwetką jachtu, osadzona na stabilnych aluminiowych pływakach. Konstrukcja z ocynkowanej stali jest odporna na działanie czynników zewnętrznych. Duże przeszklenia zapewniają panoramiczny widok. Dom na wodzie posiada silniki umożliwiające pływanie i cumowanie w marinach wód morskich, jezior i rzek.

Więcej
Dom na wodzie z kontenerów modułowych o bardzo nowoczesnej formie
Budynki modułowe

Sklepy autonomiczne

Dzięki naszemu innowatorskiemu rozwiązaniu jakim jest w pełni inteligentny sklep autonomiczny Shop-box. Państwa punkt handlowy do działania nie będzie potrzebował pracownika. Oznacza to dostępność 24/7 oraz brak kosztów związanych z posiadaniem sprzedawcy.

Więcej
syrek-group

Zalety budynków modułowych Syrek-Group

01

Minimum formalności

Krótki czas produkcji budynku modułowego i możliwość rozpoczęcia jego używania natychmiast po instalacji.
02

Nowoczesny design

Dowolny sposób wykończenia wnętrza i elewacji budynku modułowego.
03

Indywidualny projekt

Jako producent budynków modułowych możemy wykonać dla Państwa projekt skrojony na miarę o dowolnej wielkości i nawet niestandardowej bryle.
04

Możliwość całorocznego korzystania

Możliwość korzystania z budynku modułowego przez cały rok. W naszej ofercie znajdują się również budynki energooszczędne i te o parametrach pasywnych.
05

Korzystna cena

W porównaniu z budownictwem tradycyjnym budynki modułowe są tańszym rozwiązaniem, a my jako producent możemy zaoferować naszym Klientom usługę na najwyższym poziomie przy najlepszych cenach na rynku.

Zostaw swoje dane.
Skontaktujemy się z Tobą!

Twoje dane są u nas bezpieczne. Polityka prywatności.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
odwiedź nas:

Nowoczesne budownictwo modułowe Syrek Group

Elastyczność to klucz do sukcesu — budownictwo modułowe daje nieograniczone możliwości dopasowania do zmieniających się potrzeb. Dzięki temu nie tylko spełniamy oczekiwania klientów, ale także dostarczamy rozwiązania, które rozwijają się wraz z nimi.

Innowacyjność, elastyczność i szybkość realizacji – budownictwo modułowe Syrek Group

Nasze budynki modułowe oferują minimum formalności, krótki czas produkcji oraz natychmiastowe możliwości użytkowania po instalacji. W porównaniu z tradycyjnym budownictwem są one nie tylko tańsze, ale także zgodne z zasadami ekologii i energooszczędności. Zapraszamy inwestorów i wszystkich entuzjastów nowoczesnych konstrukcji modułowych do współpracy z Syrek Group. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować projekty, które zmienią oblicze architektury. Dzięki zaawansowanym technologiom prefabrykacji skracamy czas budowy, umożliwiając klientom szybsze wprowadzenie się do nowych, nowoczesnych przestrzeni życiowych czy biznesowych. Ekonomiczność to kluczowy element naszej oferty. Oferujemy konkurencyjne ceny, jednocześnie utrzymując najwyższą jakość wykonania. Dzięki temu nowoczesne budownictwo modułowe staje się nie tylko innowacyjne, ale także dostępne dla szerokiej grupy klientów. Jesteśmy pionierami w stosowaniu najnowszych technologii budowlanych. Moduły są projektowane z myślą o efektywności energetycznej, zrównoważonym rozwoju i minimalnym wpływie na środowisko. Budownictwo modułowe daje nieograniczone możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta.

Stwórz razem z nami przyszłość budownictwa modułowego

Projekty są elastyczne, co pozwala na łatwą rozbudowę i modyfikacje w przyszłości. Dzięki prefabrykacji modułów możemy skrócić czas budowy o wiele tygodni, a nawet miesięcy. Oznacza to nie tylko oszczędność czasu, ale także kosztów związanych z montażem. Wszystkie rozwiązania są nie tylko efektywne pod względem czasu, ale także kosztów. Oferujemy konkurencyjne ceny bez kompromisów w jakości. Bez względu na to, czy planujesz budowę domu, biura, czy obiektu użyteczności publicznej, dostarczamy rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasza firma opiera swoją pracę na determinacji, poszukiwaniu nowatorskich rozwiązań technologicznych i ścisłym podążaniu za najnowszymi trendami w branży budowlanej. Nowoczesne budownictwo modułowe to rezultat zespołu wysoko wykwalifikowanych specjalistów, stale poddawanych szkoleniom, co gwarantuje najwyższy standard wykonania. Zalety współpracy z Syrek Group obejmują możliwość realizacji indywidualnych projektów, dostosowanych do unikalnych wymagań klienta. Nowoczesny design wnętrza i elewacji budynków modułowych otwiera przestrzeń dla kreatywności i funkcjonalności.